אתר -  sterns.co.il זו סביבת קניות נוחה ובטוחה !
חברת שטרנ'ס קפה בע"מ, מפעילת האתר, מייחסת חשיבות רבה ועושה הכל לאבטחה מלאה של הליך הרכישה ופרטיות הגולשים באתר.
אנו  נוקטים בכל אמצעי האבטחה על מנת לתת לכם הלקוחות ביטחון מקסימלי ברכישת מוצרים באמצעות האינטרנט. אנו מכבדים את פרטיותם של לקוחותינו ונותנים לכך חשיבות עליונה.
 
אמצעי האבטחה שלנו כוללים:
שרתים מוגנים על ידי תוכנת Firewall  מתקדמת ומעודכנת המונעת חדירות ומבטיחה זרימת מידע מבוקרת.
המערך הממוחשב סגור לחלוטין להגנת ואבטחת פרטי ופרטיות המשתמשים .
העסקאות המבוצעות באתר מוצפנות בפרוטוקול SSL שהינו פרוטוקול ההצפנה המקובל בכל העולם להצפנת מידע ומאפשר הצפנה של המידע בין השרת לדפדפן של המשתמש, כך שהנכם יכולים להרגיש בטוחים לגמרי להעביר את פרטי כרטיס האשראי שלכם באמצעות אתר זה.
כאמצעי הגנה נוסף, מתבצעת בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בזמן אמת בכל קנייה וקנייה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי.
המערכת נבדקה בקפדנות ע"י חברות כרטיסי האשראי וקיבלה את אישורן.

מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת, הן בתקשורת מול הלקוח והן בשרתי המערכת. בכל רכישה יתבקש הלקוח להזין את שמו וסיסמה שקבע מראש. כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, אלא למספר מצומצם של אנשים המורשים לכך.

שטרנ'ס קפה בע"מ מצהירה, כי לא תעשה באינפורמציה השמורה אצלה כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא תעביר מידע רגיש זה לשום גורם אחר.

אנו מקפידים על חסיון מלא של הפרטים האישיים של לקוחותינו ומתחייבים שלא להעבירם לכל גורם אחר ו/או לעשות שימוש בפרטים אלו מעבר לרכישה עצמה באתר.
אנו לא שומרים את מספרי האשראי של הלקוח.
במידה ויש לכם שאלות נוספות בנושא שמירה על הפרטיות, ניתן לפנות לשלמה שטרן בדוא"ל:  coffee@sterns.co.il

קניה מהנה.

 

 

Newsletter

טופס הרשמה - לקבלת מייל משטרנ'ס קפה