שטרנ'ס קפה

שטרנ'ס קפה הינה מרכז לשיווק קפה הממוקמת בפתח תקווה ובעלת אתר אינטרנט בו תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים שלנו. תוכלו לרכוש את המוצרים אונליין, אבל תוכלו גם להגיע לחנות, לראות את המוצרים עצמם ולהתייעץ עם צוות המומחים בחנות כדי להגיע לבחירה הטובה ביותר.

היתרונות והמומחיות של שטרנ'ס קפה.קולה

קליה טריה – אצלנו בשטרנ'ס קפה, תוכלו תמיד לקבל קפה טרי. בבית הקליה הצמוד לחנות אנו קולים את הקפה הטרי ביותר שתוכלו לקבל, כמו לחמניה שיצאה מהמאפיה, כך גם קפה טרי שאך יצא מקולה הקפה.

 

מכונהמכונות אספרסו מהמשובחים שבשוק – כשרוצים לקבל את הטוב ביותר, אצלנו בשטרנ'ס קפה תוכלו למצוא את מכונת האספרסו שתתאים לכם מתוך מבחר מכונות האספרסו והמותגים הרבים שאנו משווקים כולל: Philips. Delonghi, Nivona, Saeco, Rocket, ECM  ועוד.

 

הכלכל מה שמחפשים בעולם הקפה – שטרנ'ס קפה הינה וחנות הממוקמת בפתח תקווה ובמקביל יש אתר אינטרנט בו תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים שלנו. אנו משווקים מכונות קפה, מטחנות, פולי קפה ממיטב המותגים המוכרים, קפסולות, אביזרי קפה ומוצרי תחזוקה. בקיצור כל מה שאתם זקוקים לו בעולם הקפה.ולרכוש את המוצרים אונליין. תמיד תוכלו להגיע לחנות, לראות את המוצרים עצמם ולהתייעץ עם צוות המומחים בחנות כדי להגיע לבחירה הטובה ביותר

ידע

 

 מרכז ידע – אנו בשטרנ'ס קפה מומחים מובילים בעולם הקפה. הידע הרב שצברנו במהלך השנים, מאפשר לנו לייעץ ללקוחותנו ולהדריך אותם בנבכי עולם הקפה. אצלנו תוכלו להנות מהדרכה ומהסברים על המוצרים השונים בעולם הקפה הרחב.

 

שרותשרות מעולם אחר – אצלנו בשטרנ'ס קפה, השרות הוא מעל הכל. לנו חשוב שהלקוח יבין מה הוא קונה, ושיקבל את מירב המידע על המוצר שהוא בחר לעצמו. הידע הרב שנו והמקצועיות מאפשרים לנו לייעץ ולהדריך את לקוחותינו ולהעניק להם את השרות הטוב ביותר שהם יכולים לקבל.

הבעלים:

שלמה שטרן – מחבר הספר "מדריך הקפה" שתורגם לשפות: אנגלית, רוסית, ספרדית וערבית. בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בעולם הקפה,

צדוק אשר (צוקי) – קולה קפה מומחה שיודע לייצר את הקפה הטוב ביותר שתוכלו למצוא.

Newsletter

טופס הרשמה - לקבלת מייל משטרנ'ס קפה