מרכז השיווק שטרנ'ס קפה היא משווקת קפה המוכרת פולי קפה, מכונות אספרסו וכל מה שקשור לקפה.
מרכז השיווק הוקם בשנת 2012 ומאז הפכה למשווק מוביל, ומשמשת כמרכז ידע לקפה בארץ.
 הבעלים של החברה הם צדוק אשר מומחה בקליית קפה ושלמה שטרן מחבר הספר מדריך הקפה .
אנו מוכרים קפה טרי שלנו שנקלה בבית הקליה הצמוד לעסק וכן קפה טרי של צוק קפה.
אנו מספקים את כל צורות הקפה החל מקפה ירוק (קפה לפני הקליה), פולי קפה קלויים, קפה טחון, פודים וקפסולות מ- ארבע יבשות ו-32 מדינות כמו ברזיל, קולומביה, אתיופיה, הודו, ג'מייקה, אינדונזיה וממדינות רבות נוספות.
בבית הקליה של צוק קפה הצמוד אנו קונים מספר תערובות ייחודיות. הקפה הטרי מועבר מיד לאחר הקניה לשיווק. אצלנו תוכלו לטעום חלק מהתערובות*, ואנו נותנים יעוץ כדי שכל לקוח יכול למצוא את הטעם המתאים לו.
בנוסף ניתן למצוא אצלנו קפה מהחברות המובילות ביותר בעולם אילי (ILLY), לוואצה (Lavazza), בריסטוט (Bristot), דנסי (Danesi),  ועוד.

אנו מתמחים באספרסו, ומשווקים מכונות אספרסו ביתיות ומקצועיות ממגוון רחב של חברות מהמובחרות ביותר בעולם, כמו סאקו (Saeco) , דלונג`י (Delonghi),  אסקסו (Ascaso), ניבונה (Nivona), נובה סימונלי (Nuova Simpnelli), רוקט (Rocket) ועוד.

אנו קשורים עם מעבדות השרות של החברות המובילות וכן קשר ישיר עם מעבדת שרות לתיקון מכונות אספרסו ביתיות ומקצועיות.אצלנו ניתן למצוא את כל אביזרי הקפה, מטחנות, מקינטות, פלנג'רים ואביזרים קטנים לשימוש יום יומי, חלקי חילוף לציוד להכנת קפה, ותחזוקה. כמומחים בשוק הקפה אנו מאמינים שיש לטעום קפה לפני ההחלטה מהו הקפה המתאים לכם, ולכן אנו מזמינים אתכם להיכנס אלינו ולטעום ממגוון התערובות.
אצלנו תוכלו לקבל הדרכה ממקור ראשון כדי לשפר את חווית הקפה האישית שלכם.
כדי לשפר את הידע בקפה, אנו עורכים סדנאות אחת למספר שבועות, פרסום הסדנאות נעשה בעמוד הבית שלנו בפייסבוק.

אנו מאמינים שקפה טוב חייב להיות טרי איכותי וטעים.
קפה, זו המומחיות שלנו!!
שטרנ'ס קפה בע"מ

*כמדיניות החברה, אנו נותנים ללקוחתנו לטעום קפה. (ללא עלות). הקפה שאנו נותנים לטעום הוא אחד מתערובות הקפה הטריות שלנו. סוג התערובת נקבע ע"י שטרנ'ס קפה. ניתן לטעום את הקפה שנמצא בתוך המטחנה. אין אפשרות לפתוח סוגי קפה אחרים. 

Newsletter

טופס הרשמה - לקבלת מייל משטרנ'ס קפה